دانلود نرم‌افزارهای نمونه سوالات آزمون GRE

نمونه سوالات آزمون GRE به همراه راهنمای برنامه‌ریزی مطالعه و پشتیبانی آموزشی رایگان

دانلود نمونه سوالات GRE نرم افزار و PDF رایگان

تهیه شده توسط: آرمان خاکی

چطوری از نمونه سوالات GRE بهتر استفاده کنیم؟

همه نمونه سوالات GRE که برای تمرین لازم دارین اینجا هست. ۱۳ تا آزمون GRE کامل برای دانلود (کاملا رایگان) همراه با راهنمایی و پشتیبانی آموزشی رایگان.

یک آزمون اولیه آنلاین هم براتون توی همین صفحه گذاشتم که می‌تونین از اون برای سنجش سطح مهارت‌های GRE استفاده کنین!

کتاب الکترونیکی نمونه سوالات اصلی متن‌های Reading بخش Verbal در آزمون GRE

وقتی دارین خودتون رو برای آزمون GRE آماده می‌کنین، دو تا موضوع خیلی اهمیت داره. اول از همه زمان: صرفه جویی توی وقت عامل خیلی موثری هست برای اینکه بتونین مطالب بیشتری رو مرور کنین، کلمات بیشتری یاد بگیرین و از همه اینا مهمتر، به اندازه کافی وقت داشته باشین که اون چیزایی رو که مطالعه کردین خوب یاد بگیرین و به خاطر بسپرین. دوم موضوع دسترسی به منابع اصلی GRE هست. منابع اصلی خیلی کمی در دسترس داشجوها توی ایران هست برای آمادگی GRE و بهترین منابع موجود رو به همراه راهنمای مطالعه توی ایران آی بی تی می‌تونید پیدا کنید. ولی منابع اصلی GRE بیش از این حرف‌هاست که دانشجوها توی ایران امکان دسترسی آسون به اون‌ها رو ندارن. کتاب الکترونیکی GRE READING 400 این دو تا مشکل رو به نحو موثری برای شما حل می‌کنه. با استفاده از این کتاب الکترونیکی، شما حسابی توی وقت صرفه جویی می‌کنید، چون متن‌های Reading زیادی کنار هم یک جا جمع شده (در مجموع ۴۰۰ سوال) که علاوه بر تمرین Reading (که بیشتر از ۶۰% قسمت Verbal هست) به شما کمک می‌کنه کلمه‌های بیشتری رو یاد بگیرید و اون کلمه‌هایی رو هم که قبلا یاد گرفتین، توی متن ببینید و بهتر باهاشون آشنا بشید. همه و همه یک جا و به صورت فشرده. این کتاب الکترونیکی مشکل دسترسی به منابع اصلی GRE رو هم حل می‌کنه، چون برای تهیه اون از منابع اصلی ETS و منابع منتشر نشده موسسات آمادگی آزمون GRE در امریکا و کانادا استفاده شده. این کتاب برای کسانی خوبه که فقط به هدف و موفقیت فکر می‌کنن!

دانلود کتاب الکترونیکی

دانلود کتاب الکترونیکی GRE Reading 400

آزمون اولیه آنلاین GRE General (نمونه سوالات اصلی)

آمادگی خودتون رو با انجام این آزمون GRE بسنجید!

این آزمون رو من از منابع اصلی ETS برای این تهیه کردم که ببینم دانشجو‌هایی که می‌خوان آماده شدن برای GRE رو شروع کنن اصلا برای این کار آمادگی دارن یا نه. موضوع مهمی که باید بهش توجه داشته باشین اینه که آزمون GRE از اساس برای کسانی طراحی شده که زبون مادری اونها انگلیسی هست و سال‌ها تو مدارس و کالج‌ها به انگلیسی درس خوندن. یعنی یه جورایی GRE اصلا آزمون انگلیسی نیست از یه ابعادی چون پیش فرضش اینه که امتحان دهنده انگلیسی رو کاملا بلده. آزمون GRE اول از همه می‌خواد توانایی تجزیه و تحلیل شما رو بسنجه و بر اساس این توانایی شما پیش بینی کنه که تا چه حد تو تحصیلات آینده می‌تونید موفق باشین. واضحه که تجزیه و تحلیل شما از متن‌های علمی و کتاب‌های دانشگاهی که توی آزمون میاد نیازمند اینه که شما انگلیسی رو در حد خوب بدونید. مثلا این جدول رو ببینید. طبق اطلاعات این جدول که جدول رسمی ETS هست اگه شما برای مثال (خدایی نکرده زبونم لال!) تو بخش Verbal نمره ۱۵۰ بگیرین، عملا این نمره به درد هیچی نمی‌خوره چونکه از بیشتر از ۵۰ درصد کسانی که تو GRE شرکت می‌کنن نمره‌شون از شما بهتره و احتمال پذیرش گرفتنشون بیشتره.

 

آزمون اولیه را انجام دهید!

آزمون اولیه آنلاین GRE General

دانلود نرم افزار Kaplan GRE Premier

پنج آزمون کامل GRE

فرمت فایل دانلود شده: فایل Zip

رمز عبور فایل: iranibt.com

(هنگام باز کردن فایل zip لطفا رمز عبور را تایپ کنید.)

دانلود فایل

دانلود نرم افزار Barron’s GRE

دو آزمون کامل GRE

فرمت فایل دانلود شده: فایل Zip

رمز عبور فایل: iranibt.com

(هنگام باز کردن فایل zip لطفا رمز عبور را تایپ کنید.)

دانلود فایل

چطوری از نمونه سوالات GRE بهتر استفاده کنیم؟

گام آخر در آمادگی آزمون GRE: برنامه ریزی مطالعه و انجام نمونه سوالات آزمون GRE

برنامه ریزی آمادگی کامل برای آزمون GRE در ۳ ماه

این قسمت ادامه برنامه ریزی برای آمادگی آزمون GRE هست. اگه هنوز مطالبی رو که در مورد برنامه ریزی مطالعه نوشتم نخوندین، لطفا اون مطالب رو از بخش مربوط به برنامه‌ریزی هفته‌های اول تا یازدهم بخونید و منابع و نمونه سوالات اون بخش رو دریافت کنید توی اون صفحه توضیح دادم که چطوری با یک برنامه ۳ ماهه تمام مطالبی رو که برای GRE لازم دارین می‌تونین مطالعه کنین. تازه بعد از انجام موفق اون برنامه هست که نوبت به نمونه سوالات GRE میرسه.

مشاهده برنامه‌ریزی مطالعه هفته اول تا یازدهم