• دریافت کد فعال‌سازی نرم‌افزارها و کتاب‌های الکترونیکی

  • فرم زیر ویژه آندسته از کاربرانی است که نرم‌افزار مورد نظر خود را دانلود نموده و خریداری کرده‌اند.

  • در صورتی که نرم‌افزاری را که دانلود نموده‌اید خریداری نکرده‌اید، لطفا ابتدا نرم افزار مورد نظر خود را خریداری نمایید.

  • سیستم به ازای هر شماره خرید و شناسه اختصاصی تنها یک کد فعال‌سازی صادر می‌کند.

  • ارسال کد فعال‌سازی به کاربر توسط ایمیل و حداکثر ۲۴ ساعت پس از ارسال اطلاعات فرم زیر صورت می‌گیرد.

  • لطفا از وارد کردن دستی شناسه اختصاصی کامپیوتر خودداری فرمایید و حتما کد شناسه اختصاصی را Copy and Paste نمایید.

  • توجه فرمایید که شناسه اختصاصی نرم‌افزار نسبت به کوچک و بزرگ بودن حروف حساس است.

  نام و نام خانوادگی (فارسی)*:
  آدرس ایمیل:*:
  محصول خريداری شده*:
  شناسه اختصاصی نرم افزار (چپ به راست)*:
  شناسه اختصاصی را به صورت دستی وارد ننماييد و مستقيما copy & paste کنيد. 
  روش پرداخت وجه نرم افزار*:
  سیستم عامل کامپیوتر*:
  شماره تلفن همراه:*:
  شماره تلفن همراه که هنگام خرید ثبت نمودید. 
  کد امنيتی*: captcha
 • راهنمای سریع دریافت کد فعال‌سازی

  (۱) محصول مورد نظر خود را دانلود نمایید. لینک دانلود نرم‌افزارهای آموزشی و کتاب‌های الکترونیکی، در صفحه اختصاصی این محصولات قرار دارند و حتی پیش از خرید، می‌توانید به راحتی آن‌ها را دانلود نمایید.

  (۲) نرم‌افزاری را که دانلود نموده‌اید خریداری نمایید. شما می‌توانید از صفحه اختصاصی محصول آن را مستقیما خریداری نمایید. کافیست نرم‌افزاری را که دانلود نموده‌اید، بر روی کامپیوتر خود نصب نموده و آن را اجرا نمایید. در محیط نرم‌افزار با کلیک بر روی کلید «خرید نرم‌افزار» شما به صفحه اختصاصی آن نرم‌افزار در ایران آی بی تی هدایت خواهید شد که در آنجا می‌توانید نسبت به خرید آن اقدام نمایید.

  (۳) شناسه اختصاصی نرم‌افزاری را که خریداری نموده‌اید با استفاده از فرم ویژه دریافت کد فعال‌سازی برای ما ارسال نمایید.

  ● شناسه اختصاصی نرم‌افزار یک کد ۲۰ رقمی است که نرم‌افزارهای قابل دانلود پس از نصب شدن بر روی کامپیوتر شما آن را تولید کرده و نمایش می‌دهند. شناسه اختصاصی نرم‌افزار، همانگونه که از نامش پیداست، بر اساس مشخصات کامپیوتری تولید می‌شود که نرم‌افزار بر روی آن نصب شده است. این شناسه برای کامپیوترهای مختلف، متفاوت است.

  ● کد فعال‌سازی که به آدرس ایمیل شما فرستاده می‌شود بر اساس همان شناسه اختصاصی تولید شده که شما برای ما ارسال کرده‌اید؛ به همین دلیل دقت نمایید که شناسه اختصاصی که برای ما ارسال می‌کنید، مربوط به کامپیوتری باشد که قصد دارید با استفاده از آن از محصولی که خریداری نموده‌اید استفاده نمایید. اگر شناسه اختصاصی که ارسال می‌نمایید مربوط به کامپیوتری باشد که مثلا در دانشگاه یا کافی‌نت، نرم‌افزار را بر روی آن نصب کرده بودید، با استفاده از کد فعال‌سازی که دریافت می‌کنید، نخواهید توانست نرم‌افزار را بر روی کامپیوتر دیگری نصب نمایید. هر کد فعال‌سازی تنها به یک شناسه اختصاصی و در نتیجه تنها به یک کامپیوتر تعلق دارد.

  ● پس از تکمیل «فرم ویژه دریافت کد فعال سازی» و ارسال آن، شما یک ایمیل تاییدیه دریافت خواهید نمود که به صورت خودکار برای شما ارسال می‌شود. لطفا صندوق ورودی ایمیل‌ها و حتی صندوق اسپم (هرزنامه) را بررسی نمایید و در صورتی که این ایمیل تاییدیه برای شما ارسال نشده، مجددا نسبت به تکمیل فرم اقدام نمایید یا با ما تماس بگیرید.

  (۴) کد فعال‌سازی محصول خریداری شده به صورت یک فایل PDF که به یک ایمیل پیوست شده است، حداکثر پس از ۲۴ ساعت برای شما ارسال می‌گردد. کد فعال‌سازی را پس از اجرای نرم‌افزار در محل مربوط به آن وارد (copy & paste) نمایید. اکنون به محتوای محصولی که خریداری کرده‌اید به طور کامل و به صورت نامحدود دسترسی خواهید داشت.